روش های پرداخت هزینه

فروشگاه اینترنتی مریوان مارکت روش های مختلفی بمنظور راحتی شما مشتریان محترم فراهم کرده که در اینجا به شرح این روش ها می پردازیم:

1. پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

مریوان مارکت به منظور ارائه ی خدمات سریع ، آسان و کم هزینه ، سامانه ی پرداخت اینترنتی را برای مشتریان خود در هنگام ثبت سفارش در نظر گرفته است . کلیه ی کاربران می توانند هزینه ی منظور شده در سبد خرید خود را به صورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی پرداخت نمایند .
توجه داشته باشید که پس از مشاهده ی عبارت « پرداخت با موفقیت آمیز به انجام رسیده است » عملیات پرداخت به اتمام رسیده است و رزرو خرید شما انجام شده است . اکنون شما می توانید منتظر دریافت سفارش خود باشید .

2. پرداخت درمحل پس از دریافت کالا (سراسر کشور)

معمولا افراد بسیاری تمایل دارند که هزینه ی سفارش خود را به صورت نقدی پس از دریافت محصول پرداخت نمایند ، مریوان مارکت برای این دسته ازمشتریان خود نیز طرحی را با عنوان پرداخت در محل ارائه کرده است .البته این روش درب منزل هزینه برای مشتری در بر دارد
بنابراین این نوید را به کلیه ی هموطنان سراسر کشور می دهیم که در صورت تمایل می توانند هزینه ی سفارش خود را هنگام دریافت کالا درب محل، به صورت نقدی پرداخت نمایند .

3. پرداخت از طریق کارت به کارت

مریوان مارکت درانتها روش دیگری را نیز برای افرادی که امکان پرداخت از طریق روش های مذکور ندارند را ارائه کرده است . امروزه تقزیبا تمام مردم با پرداخت وجه به صورت کارت به کارت آشنایی دارند از این رو تصمیم گرفته ایم که با ارائه ی شماره ی کارت بانکی برای مشتریانمان ، پرداخت هزینه ی سفارش را برای این سری از کاربران نیز میسر و آسان کنیم .
نحوه ی پرداخت از طریق کارت به کارت می تواند به دو صورت انجام شود :
• از طریق سامانه های پرداخت اینترنتی با روش کارت به کارت
• مراجعه ی مستقیم به نزدیک ترین دستگاه ATM (عابر بانک)

4. روش دیگر هم که جدیدا می خواهیم جهت رفاه حال مشتریان روی سایت اعمال کنیم با استفاده از شناسه قبض وشناسه پرداخت .برای استفاده از این روش با بخش فروش تماس حاصل فرمایید تا قیمت کالا را به صورت شناسه قبض و شناسه پرداخت تبدیل کند و بااستفاده از لینکی که بخش فروش برای مشتری ارسال می کند پرداخت خود را انجام دهد

شماره کارت :

 

آشنایی مختصری با فرایند پرداخت اینترنتی :
پرداخت اینترنتی چیست؟
پرداخت اینترنتی به پرداختن پول از طریق اینترنت، در قبال دریافت کالا یا خدمات اطلاق می شود کلیه ی مشتریان مریوان مارکت می توانند این پرداخت را بدون نیاز به حضور فیزیکی در بانک یا فروشگاه و از طریق اینترنت انجام دهند . در واقع خریدار با استفاده از کارت بانکی خود می تواند از اینترنت خرید کند و هزینه ی سفارش آن را همان موقع پرداخت نماید .
امکان پرداخت اینترنتی درمریوان مارکت برای تمام صاحبان کارت های عضو شتاب ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا و کارآفرین وجود دارد .

فرایند پرداخت اینترنتی :
کم و بیش ، همه با نحوه ی پرداخت اینترنتی آشنایی دارند و می دانند که باید اطلاعاتی که در صفحه ی پرداخت از آنها پرسیده می شود را با صراحت پاسخ گویند . در هنگام خرید اینترنتی 4 پارامتر کارت بانکی از شما پرسیده می شود که مختصر توضیحی رادر مورد هر یک از آنها ارائه می کنیم :

شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت . 1
روی تمامی کارت های بانکی این شماره ی 16 رقمی را مشاهده خواهید کرد .

2 . رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم
رمز خرید اینترنتی، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاههای خود پرداز ATM وارد می نمائید متفاوت می باشد. در اکثر بانک ها زمانی که کارت خود را تحویل می گیرید، رمز خرید اینترنتی ندارید. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی یکی از کارهای زیر را انجام دهید:
• اکثر بانک ها امکان تعریف رمز خرید اینترنتی را در دستگاههای ATM خود قرار داده اند. به دستگاه خودپرداز بانک خود مراجعه کنید. کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را تعریف کنید.
• به شعبه بانک خود مراجعه کنید و بگویید می خواهم رمز خرید اینترنتی دریافت کنم. اگر بانکتان بانک خوبی باشد حتماً راهنمایی می شوید .

3 . کد CVV2
کد CVV2 به صورت یک عدد 3رقمی و یا 4 رقمی مانند شمارۀ 16 رقمی حک شده روی کارت، بر روی اکثر کارت ها حک شده است.

4 . تاریخ انقضاء
تاریخ انقضاء هم روی اغلب کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، نگران نباشید. از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده نمایید .